Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinin Sədri yanında Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə Komissiya tərəfindən
dövlət orqanlarında vakant dövlət qulluğu vəzifələrinin tutulması üçün 18 sentyabr 2019-cu il tarixdə
elan edilmiş müsabiqənin 20 fevral-6 mart 2020-ci il tarixlərdə keçiriləcək müsahibə mərhələsinin

QRAFİKİ və NƏTİCƏLƏRİ

*QEYD – Namizəd müsahibə mərhələsində iştirak etmək üçün göstərilmiş tarixdə və saatda şəxsiyyəti təsdiq edən sənədi ilə birlikdə Dövlət Qulluğu Məsələləri
üzrə Komissiyanın inzibati binasına gəlməlidir. Şəxsiyyəti təsdiq edən sənəd olmadan namizəd müsahibəyə buraxılmayacaqdır. Həmçinin, namizədlərə mobil
telefon və digər rabitə vasitələri, konspekt, lüğət, cədvəl, çanta, məlumat kitabçası, digər məlumat daşıyıcıları gətirmək və onlardan istifadə etmək
qadağandır. Namizədlərin itən əşyalarına görə Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə Komissiya məsuliyyət daşımır.

> <

 

 

Dövlət orqanı, struktur bölmə və vəzifə Soyadı, adı və atasının adı Tarix Saat Yekun bal Vəzifəyə
uyğunluq
Qeyd

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, aparıcı məsləhətçi 1. Hüseynova Səma Süleyman qızı

20.02.2020

09:00

12 Uyğun deyil  
2. Quluzadə İlhamə İlham qızı 12 Uyğun deyil  
3. Həsənli Gülşən Həsən qızı 16 Uyğundur  
4. Əliyeva Aynur Telman qızı İştirak etməmişdir  
5. Əlizadə Elnar Bəhmən oğlu İştirak etməmişdir  
6. Ağayeva Aysel Hacı qızı 13 Uyğun deyil  
7. Quliyev Tural Mais oğlu İştirak etməmişdir  
8. Məmmədova Süsən Samiq qızı 13 Uyğun deyil  
9. Bağırova Fatimə Qorxmaz qızı 14 Uyğun deyil  
10. Qəribov Rəmal Sədulla oğlu 17 Uyğundur  
11. Həsənov David Hüseyn oğlu

14:00

12 Uyğun deyil  
12. Məmmədova Aliyə Əbülfəz qızı 18 Uyğundur  
13. Əzizova Leyla Elşən qızı 12 Uyğun deyil  
14. Yusifov Ramin Qabil oğlu 12 Uyğun deyil  
15. Əhmədova Güney Şəmil qızı 12 Uyğun deyil  
16. Fərzalızadə Könül Yalçın qızı 13 Uyğun deyil  
17. Allahverdiyev Azər Vəli oğlu İştirak etməmişdir  
18. Bayramova Minayə Yavər qızı 17 Uyğundur  
19. Səfərli Tahirə Səfər qızı 17 Uyğundur  
20. Rəhimova Səriyyə Nəcəfqulu qızı İştirak etməmişdir  
21. Abdullayeva Dünya Cavad qızı İştirak etməmişdir  
22. Bağırova Türkanə Təvəkkül qızı 12 Uyğun deyil  
23. İsayeva Samirə Azər qızı 13 Uyğun deyil  
24. Salayev Turab Vüqar oğlu

21.02.2020

09:00

17 Uyğundur  
25. Seyidova Şəmsi Mirabdulla qızı 12 Uyğun deyil  
26. Cəfərova Aysel Azad qızı 14 Uyğun deyil  
27. Məmmədov Şahmar Həsənqulu oğlu 12 Uyğun deyil  
28. Nəbiyeva Tovuz Habil qızı 12 Uyğun deyil  
29. Quliyev İsmayıl Mehti oğlu 12 Uyğun deyil  
30. Səfərov Tağı Məmmədqulu oğlu 12 Uyğun deyil  
31. Kərimli Nihat Yasin oğlu 13 Uyğun deyil  
32. Qeybullayev Ayxan Abdulla oğlu 17 Uyğundur  
33. Zamanov Nuriddin Nazir oğlu 12 Uyğun deyil  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 34. Ələkbərova Mətanət Rasim qızı

14:00

17 Uyğundur  
35. Quluzadə İlhamə İlham qızı 16 Uyğundur  
36. Tarverdiyeva Samirə Natiq qızı 13 Uyğun deyil  
37. Həsənli Günel Vaqif qızı 12 Uyğun deyil  
38. Eminli Günel Abbas qızı İştirak etməmişdir  
39. Hüseynli Türkan Afiyət qızı İştirak etməmişdir  
40. Bağırova Türkanə Təvəkkül qızı 13 Uyğun deyil  
41. Əliyeva Küşvər Rafiq qızı 11 Uyğun deyil  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Kəngərli Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 42. Həsənli Aynur Vaqif qızı 12 Uyğun deyil  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Kəngərli Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, baş məsləhətçi 43. Bağırova Fatimə Qorxmaz qızı 16 Uyğundur  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Culfa Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 44. Əliyeva Səma Fərman qızı İştirak etməmişdir  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Culfa Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, baş məsləhətçi 45. Əliyeva Səma Fərman qızı 16 Uyğundur  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Naxçıvan Şəhər Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 46. Ələsgərov Hüseyn Qurban oğlu İştirak etməmişdir  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Şərur Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial xidmətlər sektoru, aparıcı məsləhətçi 47. Hüseynli Leyla Nəriman qızı

22.02.2020

09:00

12 Uyğun deyil  
48. Nəcəfov Əbülfəz Hüseyn oğlu 12 Uyğun deyil  
49. Vəliyeva Şahnaz Ələddin qızı 17 Uyğundur  
50. Məmmədova Gülsarə Əziz qızı 12 Uyğun deyil  
51. Qurbanova Sima Əli qızı 16 Uyğundur  
52. Allahverdiyeva Vəfa Sabir qızı 12 Uyğun deyil  
53. Oruclu İbrahim Qaytaran oğlu 13 Uyğun deyil  
54. Mənsimova Günay Kamal qızı 12 Uyğun deyil  
55. Cəfərov Sərxan Mahir oğlu 12 Uyğun deyil  
56. Həsənli Aynur Vaqif qızı İştirak etməmişdir  
57. Ələkbərov Həsən İbrahim oğlu 12 Uyğun deyil  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Şərur Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 58. Həsənli Günel Vaqif qızı

14:00

17 Uyğundur  
59. Əliyeva Fatma Arzu qızı İştirak etməmişdir  
Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Şahbuz Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, məsləhətçi 60. Zeynalova Səma Qibləli qızı 16 Uyğundur  
61. Eminli Günel Abbas qızı İştirak etməmişdir  
62. Novruzov Sahil Dilsuz oğlu 17 Uyğundur  
63. Ağayeva Aysel Hacı qızı 12 Uyğun deyil  
64. Əliyeva Nazilə Qadir qızı İştirak etməmişdir  
65. Kərimli Nihat Yasin oğlu 17 Uyğundur  
66. Həsənli Gülnarə Elşad qızı 12 Uyğun deyil  
67. Cəmiyeva Könül Əli qızı İştirak etməmişdir  
Ordubad Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Sosial müavinətlər və sosial yardımlar sektoru, baş məsləhətçi 68. Məmmədli Aysabah Əlixan qızı 16 Uyğundur  
Dövlət Məşğulluq Xidməti, Əmək birjası sektoru, aparıcı məsləhətçi 69. Seyidzadə Miryəqub Mirdamət oğlu 16 Uyğundur  
Dövlət Məşğulluq Xidməti, Şərur Rayon Məşğulluq Mərkəzi, baş məsləhətçi 70. Həsənli Aynur Vaqif qızı 16 Uyğundur  
Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Əməyin mühafizəsi məsələlərinə nəzarət və istehsalatda baş vermiş bədbəxt hadisələrin təhqiqi sektoru, məsləhətçi-əmək müfəttişi 71. Hacıyeva Çinarə Suliddin qızı

24.02.2020

09:00

İştirak etməmişdir  
72. Hüseynli Renat Ramik oğlu 16 Uyğundur  
73. Babayeva Asya Qadir qızı 16 Uyğundur  
74. Şərifov İbrahim Eldar oğlu 16 Uyğundur  
75. Məmmədova Süsən Samiq qızı 13 Uyğun deyil  
76. Əzizova Leyla Elşən qızı 13 Uyğun deyil  
77. Quliyev Tural Mais oğlu 17 Uyğundur  
78. Şərifov Natiq Əli oğlu 17 Uyğundur  
79. Bağırov Təhmin Qamət oğlu 10 Uyğun deyil  
80. Ələkbərov Həsən İbrahim oğlu İştirak etməmişdir  
81. İbrahimov Abbas Bəxtiyar oğlu

14:00

İştirak etməmişdir  
82. Haxverdiyev Səid Həmzə oğlu 10 Uyğun deyil  
83. Səfərova Vəfa Famil qızı 14 Uyğun deyil  
84. Seyidov Mircəfər Mirməhərrəm oğlu 16 Uyğundur  
85. Allahverdiyev Azər Vəli oğlu 14 Uyğun deyil  
86. Hacıyev Rəqail Bəhruz oğlu 12 Uyğun deyil  
Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Əməyin mühafizəsi məsələlərinə nəzarət və istehsalatda baş vermiş bədbəxt hadisələrin təhqiqi sektoru, baş məsləhətçi-baş əmək müfəttişi 87. Ələsgərov Hüseyn Qurban oğlu 18 Uyğundur  
Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti, Əməyin sosial-hüquq məsələləri üzrə nəzarət sektoru, baş məsləhətçi-baş əmək müfəttişi 88. Rəhimov Sahib Asəf oğlu 17 Uyğundur  
89. Məmmədov Nurlan Ələddin oğlu İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi

Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi, Babək rayonu üzrə aparıcı məsləhətçi 1. Əliyeva Aynur Telman qızı

24.02.2020

14:00

14 Uyğun deyil  
2. Qeybullayev Ayxan Abdulla oğlu 16 Uyğundur  
Ətraf mühit və təbii sərvətlərdən istifadəyə dövlət nəzarəti şöbəsi, Ordubad rayonu üzrə məsləhətçi 3. Süleymanlı Qürur Təvəkgül oğlu 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Maliyyə Nazirliyi

Babək Rayon Maliyyə İdarəsi, Xəzinə əməliyyatı sektoru, aparıcı məsləhətçi 1. Quliyev Asiman Telman oğlu 25.02.2020 09:00 13 Uyğun deyil  
2. Hacıyeva Çinarə Suliddin qızı 17 Uyğundur  
3. Şərifov İbrahim Eldar oğlu 16 Uyğundur  
4. Bağırov Təhmin Qamət oğlu 12 Uyğun deyil  
5. Səfərov Daşqın Natiq oğlu 16 Uyğundur  
6. Novruzlu Mərahim Kərəm oğlu İştirak etməmişdir  
7. İbrahimov Abbas Bəxtiyar oğlu İştirak etməmişdir  
8. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu 12 Uyğun deyil  
Şahbuz Rayon Maliyyə Şöbəsi, Büdcə proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru, baş məsləhətçi 9. Rzayev Hüseyn Fəxrəddin oğlu 16 Uyğundur  
Şahbuz Rayon Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatı və xəzinə əməliyyatının uçotu sektoru, aparıcı məsləhətçi 10. İmamquliyev Əli Məhəmməd oğlu 12 Uyğun deyil  
Culfa Rayon Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatı sektoru, aparıcı məsləhətçi 11. Seyidova Bənövşə İlham qızı 14:00 16 Uyğundur  
12. Cəfərli Yelmar Xeybər oğlu 17 Uyğundur  
13. Orucov Zahid Salman oğlu 14 Uyğun deyil  
Culfa Rayon Maliyyə Şöbəsi, Büdcə proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru, gəlirlərin proqnozu üzrə aparıcı 14. Muradova Aytac Xanlar qızı 12 Uyğun deyil  
Kəngərli Rayon Maliyyə Şöbəsi, Xəzinə əməliyyatı və xəzinə əməliyyatının uçotu sektoru, aparıcı məsləhətçi 15. Şərifov İbrahim Eldar oğlu 16 Uyğundur  
16. Qasımov Sadiq Bəxtiyar oğlu 13 Uyğun deyil  
17. Hüseynov Kamran Sabir oğlu 17 Uyğundur  
Kəngərli Rayon Maliyyə Şöbəsi, Büdcə proqnozu və iqtisadi təhlil sektoru, gəlirlərin proqnozu üzrə aparıcı məsləhətçi 18. Məmmədov İbrahim Bəxtiyar oğlu 13 Uyğun deyil  
19. Hüseynov Kamran Sabir oğlu İştirak etməmişdir  
20. Şərifov İbrahim Eldar oğlu 17 Uyğundur  
21. Quliyev Tural Mais oğlu İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi

Babək Rayon Statistika İdarəsi, Nəzərabad kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

1. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu 26.02.2020 14:00 13 Uyğun deyil  
2. Şərifov Natiq Əli oğlu İştirak etməmişdir  
3. Zeynalov Samir Qurban oğlu 16 Uyğundur  
4. Abdullayev Sultan İlqar oğlu 10 Uyğun deyil  
5. Hüseynov Pərviz Ədalət oğlu 17 Uyğundur  
6. Quliyev Mətləb İmamalı oğlu 13 Uyğun deyil  
7. Həsənov Dəniz Hüseyn oğlu 10 Uyğun deyil  
8. Rzayev Tahir Hüseynqulu oğlu 13 Uyğun deyil  
Babək Rayon Statistika İdarəsi,Yuxarı Buzqov kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi 9. Hüseynov Coşqun Habil oğlu 12 Uyğun deyil  
10. Quliyev Rüstəm Lətif oğlu 16 Uyğundur  
11. Zamanov Amal Kazım oğlu 12 Uyğun deyil  
Babək Rayon Statistika İdarəsi,Gərməçataq kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi 12. Zamanov Müşviq Faiq oğlu 12 Uyğun deyil  
Babək Rayon Statistika İdarəsi,Qahab kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi 13. Möhbalıyev Şəmsi Şəmsəddin oğlu 16 Uyğundur  
14. Tahirli Rauf Elmar oğlu 12 Uyğun deyil  
Culfa Rayon Statistika İdarəsi, Xanəgah kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi 15. Orucov Zahid Salman oğlu 27.02.2020 09:00 17 Uyğundur  
16. Hacıyev Rəqail Bəhruz oğlu 16 Uyğundur  
17. Məmmədov Əbdullah İlyas oğlu 12 Uyğun deyil  
18. Bağırzadə Məhəmmədbağır Sabiq oğlu 12 Uyğun deyil  
Culfa Rayon Statistika İdarəsi, Şurud kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi 19. Quliyev Rəmzi Ramiz oğlu 17 Uyğundur  
Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Maxta kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə böyük məsləhətçi 20. Ələkbərov Həsən İbrahim oğlu 16 Uyğundur  
Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Aşağı Aralıq kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi 21. Rəhimli Kamal Kamil oğlu 10 Uyğun deyil  

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Ələkli kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

22. Əsədov Əli Ənvər oğlu 17 Uyğundur  

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Çomaxtur kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

23. Əliyev Saleh Sərvər oğlu 16 Uyğundur  
24. Mikayılzadə Nərminə Xəlil qızı 10 Uyğun deyil  

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Siyaqut kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

25. Oruclu İbrahim Qaytaran oğlu 14:00 16 Uyğundur  

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Yengicə kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə aparıcı məsləhətçi

26. Cəfərov Sərxan Mahir oğlu 13 Uyğun deyil  

Şərur Rayon Statistika İdarəsi, Arbatan kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi

27. Əliyev Saleh Sərvər oğlu İştirak etməmişdir  

Ordubad Rayon Statistika İdarəsi, Ordubad şəhər inzibati ərazi dairəsi üzrə böyük məsləhətçi

28. Süleymanlı Qürur Təvəkgül oğlu 16 Uyğundur  

Ordubad Rayon Statistika İdarəsi, Düylün kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə məsləhətçi

29. Rzayev Surxay Mərdan oğlu 14 Uyğun deyil  

Kəngərli Rayon Statistika İdarəsi, Statistika və təhlil şöbəsi, məsləhətçi

30. Kərimov Qürbət Rəşid oğlu 17 Uyğundur  
31. Əsgərov Camal Nazim oğlu 10 Uyğun deyil  

Kəngərli Rayon Statistika İdarəsi,Qıvraq qəsəbə inzibati ərazi dairəsi üzrə böyük məsləhətçi

32. Əliyev İbrahim Rauf oğlu 12 Uyğun deyil  

Kəngərli Rayon Statistika İdarəsi,Xok kənd inzibati ərazi dairəsi üzrə böyük məsləhətçi

33. Əliyeva Nazilə Qadir qızı 16 Uyğundur  

Şahbuz Rayon Statistika İdarəsi, Statistika və təhlil şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

34. Musayev Əli Əhməd oğlu 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi

Babək Rayon Təhsil Şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

1. Quluzadə İlhamə İlham qızı

28.02.2020

09:00

İştirak etməmişdir  
2. Hüseynova Səma Süleyman qızı 16 Uyğundur  
3. Bayramova Minayə Yavər qızı 16 Uyğundur 
4. Əlizadə Elnar Bəhmən oğlu 13 Uyğun deyil  
5. Fərzalızadə Könül Yalçın qızı 14 Uyğun deyil  
6. Həsənli Gülşən Həsən qızı 17 Uyğundur  
7. Yusifov Ramin Qabil oğlu 16 Uyğundur  
8. Quliyeva Cənnət Nurəddin qızı 10 Uyğun deyil  
9. Qurbanova Gülçin Nəsimi qızı İştirak etməmişdir  
10. Bağırova Fatimə Qorxmaz qızı İştirak etməmişdir  
11. Zamanov Emin Nadir oğlu

14:00

10 Uyğun deyil  
12. Bədəlova Rəqsanə Qəhrəman qızı 10 Uyğun deyil  
13. Cəfərova Aysel Azad qızı 13 Uyğun deyil  
14. Ağayeva Aysel Hacı qızı İştirak etməmişdir  
15. Ələkbərova Aytac Kamal qızı 16 Uyğundur  
16. Əliyeva Aynur Telman qızı 13 Uyğun deyil  
17. Səfərov Tağı Məmmədqulu oğlu 10 Uyğun deyil  
18. İsayeva Samirə Azər qızı 12 Uyğun deyil  
19. Həsənova Nəbziyyə Ziya qızı10 Uyğun deyil  
20. Əhmədova Güney Şəmil qızı 10 Uyğun deyil  
21. Rəhimova Səriyyə Nəcəfqulu qızı 13 Uyğun deyil  
22. Mahmudova Zülfiyyə İntiqam qızı 13 Uyğun deyil  
23. Həsənli Günel Vaqif qızı İştirak etməmişdir  
24. Əlizadə Sahil Əkbər oğlu İştirak etməmişdir  
25. Mahmudova Günay ƏIəsgər qızı 12 Uyğun deyil  

Şahbuz Rayon Təhsil Şöbəsi, aparıcı məsləhətçi

26. Zeynalova Səma Qibləli qızı 29.02.2020 09:00 İştirak etməmişdir  
27. Kərimli Nihat Yasin oğlu İştirak etməmişdir  
28. Həsənli Gülnarə Elşad qızı 16 Uyğundur  
29. Məhərrəmova Aytən Elçin qızı 10 Uyğun deyil  
30. Mahmudova Zülfiyyə İntiqam qızı 12 Uyğun deyil  
31. Qəhrəmanov Hüseyn Qəhrəman oğlu 17 Uyğundur  
32. Ələkbərova Aytac Kamal qızı 16 Uyğundur  
33. Xələfli Qiymət Kamil qızı 13 Uyğun deyil  

Sədərək Rayon Təhsil Şöbəsi, baş məsləhətçi

34. Həsənli Aynur Vaqif qızı İştirak etməmişdir  

Ordubad Rayon Təhsil Şöbəsi, baş məsləhətçi

35. Əlizadə Sahil Əkbər oğlu 14 Uyğun deyil  

Culfa Rayon Təhsil Şöbəsi, Təhsilin idarə olunmasının məlumat sistemləri üzrə aparıcı məsləhətçi

36. Məmmədova Aygün İbrahim qızı 16 Uyğundur  
37. Məmmədova Ebru Vəli qızı İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Babək Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

1. Məmmədova Aliyə Əbülfəz qızı 02.03.2020 09:00 İştirak etməmişdir  
2. Ələkbərova Mətanət Rasim qızı İştirak etməmişdir  
3. Fərzalızadə Könül Yalçın qızı 13 Uyğun deyil  
4. Qurbanova Gülçin Nəsimi qızı 13 Uyğun deyil  
5. Bağırova Fatimə Qorxmaz qızı İştirak etməmişdir  
6. Səfərov Daşqın Natiq oğlu 13 Uyğun deyil  
7. Həsənova Nəbziyyə Ziya qızı 10 Uyğun deyil  
8. Hüseynova Türkanə İlahət qızı 10 Uyğun deyil  
9. Cəfərova Aysel Azad qızı 14 Uyğun deyil  
10. Qəribov Rəmal Sədulla oğlu 12 Uyğun deyil  

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Kəngərli Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

11. Quliyeva Cənnət Nurəddin qızı 14:00 İştirak etməmişdir  
12. Qurbanova Sima Əli qızı İştirak etməmişdir  
13. Təhməzli Anar İlqar oğlu 17 Uyğundur  
14. Heydərova Kübra Nazim qızı 12 Uyğun deyil  
15. Hüseynova Türkanə İlahət qızı İştirak etməmişdir  
16. Qurbanova Gülçin Nəsimi qızı 16 Uyğundur  

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Şərur Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

17. Vəliyeva Şahnaz Ələddin qızı İştirak etməmişdir  
18. Həsənli Günel Vaqif qızı İştirak etməmişdir  
19. Allahverdiyeva Vəfa Sabir qızı 13 Uyğun deyil  
20. Hüseynli Leyla Nəriman qızı 13 Uyğun deyil  

Dövlət Sosial Təminat Xidməti, Ordubad Rayon Əhalinin Sosial Müdafiəsi Mərkəzi, Mühasibat uçotu və təsərrüfat sektoru, məsləhətçi-mühasib

21. Məmmədli Aysabah Əlixan qızı İştirak etməmişdir  
22. Abdullayeva Tərifə Həbib qızı 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi

Culfa Rayon Gənclər və İdman İdarəsi, məsləhətçi-mühasib

1. Muradova Aytac Xanlar qızı 03.03.2020 09:00 12 Uyğun deyil  
2. Məhərrəmov Cəsarət Haqverdi oğlu 10 Uyğun deyil  

Kəngərli Rayon Gənclər və İdman İdarəsi, məsləhətçi-mühasib

3. Məmmədov İbrahim Bəxtiyar oğlu 16 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi

Naxçıvan Şəhər Mədəniyyət Şöbəsi, baş mühasib

1. Rəhimov Sahib Asəf oğlu

03.03.2020

09:00

İştirak etməmişdir  
2. Ələsgərov Hüseyn Qurban oğlu İştirak etməmişdir  
3. Babayeva Asya Qadir qızı İştirak etməmişdir  
4. Mustafayeva Şeyda Zaur qızı 13 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi

Şahbuz Rayon Təhsil Şöbəsi, baş mühasib 1. Rzayev Ramil Vaqif oğlu 03.03.2020 09:00 16 Uyğundur  
Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə baş məsləhətçi 2. Hacıyeva Ülviyyə Hafiz qızı 17 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Gömrük Komitəsi

Mətbuat və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə baş məsləhətçi

1. Hüseynli Türkan Afiyət qızı 03.03.2020 09:00 15 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Gənclər və İdman Nazirliyi

Ordubad Rayon Gənclər və İdman İdarəsi, baş məsləhətçi 1. Rzayev Surxay Mərdan oğlu 03.03.2020 14:00 16 Uyğundur  
Şahbuz Rayon Gənclər və İdman İdarəsi, baş məsləhətçi 2. Novruzov Sahil Dilsuz oğlu İştirak etməmişdir  
3. Eminli Günel Abbas qızı 14 Uyğun deyil  
4. Məhərrəmova Aytən Elçin qızı 12 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi

Kəngərli Rayon Mədəniyyət Şöbəsi, məsləhətçi

1. Allahverdiyeva Abutər David qızı 03.03.2020 14:00 12 Uyğun deyil  
2. Orucova Mehriban Sadıq qızı 17 Uyğundur  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Daşınmaz Əmlak və Torpaq Məsələləri üzrə Dövlət Xidməti

Ordubad Rayon İdarəsi, məsləhətçi 1. Məmmədli Şahin Rizvan oğlu 03.03.2020 14:00 12 Uyğun deyil  
2. Süleymanlı Qürur Təvəkgül oğlu İştirak etməmişdir  
Kəngərli Rayon İdarəsi, məsləhətçi 3. Məmmədov İbrahim Bəxtiyar oğlu İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Auksion Mərkəzi

Aparat, baş məsləhətçi

1. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu 03.03.2020 14:00 16 Uyğundur  
2. Səfərova Vəfa Famil qızı 13 Uyğun deyil  
3. Novruzlu Mərahim Kərəm oğlu 13 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Sosial Müdafiə Fondu

Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi 1. Musayev Əli Əhməd oğlu 04.03.2020 09:00 İştirak etməmişdir  
2. Quliyev Asiman Telman oğlu İştirak etməmişdir  
3. Hacıyeva Çinarə Suliddin qızı İştirak etməmişdir  
4. Hüseynli Renat Ramik oğlu İştirak etməmişdir  
5. Seyidov Mircəfər Mirməhərrəm oğlu 16 Uyğundur  
6. Mustafayeva Şeyda Zaur qızı İştirak etməmişdir  
Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Sosial sığorta sektoru, məsləhətçi 7. Möhbalıyev Şəmsi Şəmsəddin oğlu İştirak etməmişdir  
8. Səfərova Vəfa Famil qızı 12 Uyğun deyil  
Naxçıvan Şəhər Şöbəsi, Sosial sığorta sektoru, aparıcı məsləhətçi 9. Quliyev Asiman Telman oğlu 14:00 16 Uyğundur  
10. Babayeva Asya Qadir qızı 14 Uyğun deyil  
11. Hacıyeva Çinarə Suliddin qızı İştirak etməmişdir  
12. Məmmədov Nurlan Məhərrəm oğlu İştirak etməmişdir  
Babək Rayon Şöbəsi, Maliyyə-uçot sektoru, məsləhətçi-mühasib 13. Salmanov İbad Vəliyəddin oğlu İştirak etməmişdir  
14. Muxtarov Fariz Eldəniz oğlu 16 Uyğundur  

Babək Rayon Şöbəsi, Sosial sığorta sektoru, aparıcı məsləhətçi

15. Xəlilov Nurlan Dilavər oğlu 16 Uyğundur  

Babək Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi

16. Möhbalıyev Şəmsi Şəmsəddin oğlu İştirak etməmişdir  
Kəngərli Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi 17. Əliyev Samil Famil oğlu İştirak etməmişdir  
18. Kərimov Qürbət Rəşid oğlu İştirak etməmişdir  

Kəngərli Rayon Şöbəsi, Maliyyə-uçot sektoru, məsləhətçi-mühasib

19. Səbzəliyev Vəli Əjdər oğlu 16 Uyğundur  

Şahbuz Rayon Şöbəsi, Pensiyaların təyinatı sektoru, aparıcı məsləhətçi

20. İsmayılova Gülnar İqbal qızı İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Hərbi Məhkəməsi

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

1. Hüseynli Sevinc Səfər qızı 05.03.2020 09:00 17 Uyğundur  
2. İsmayılova Təranə Xudaverdi qızı 16 Uyğundur  
3. Məmmədov Tural Nizami oğlu 14 Uyğun deyil  
4. Quliyev Vətən Hüseyn oğlu 10 Uyğun deyil  
5. Seyidov Turan Ədalət oğlu 12 Uyğun deyil  
6. Zeynalova Nuray Hikmət qızı 18 Uyğundur  
7. Həsənov Rəmzi Elçin oğlu 17 Uyğundur  
8. Rzayeva Fidan Vaqif qızı 16 Uyğundur  
9. Gülməmmədov Əbülfəz Rasim oğlu İştirak etməmişdir  
10. Məmmədli Sevinc Əbülfəz qızı 14 Uyğun deyil  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının İnzibati Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1. Zeynalova Nuray Hikmət qızı 05.03.2020 14:00 İştirak etməmişdir  
2. Rzayeva Günay Tapdıq qızı 16  Uyğundur  
3. Rzayeva Fidan Vaqif qızı 17  Uyğundur  

Aparat, məsləhətçi

4. Həsənov Rəmzi Elçin oğlu 17 Uyğundur   
5. Hüseynli Sevinc Səfər qızı 18 Uyğundur   
6. İsmayılova Təranə Xudaverdi qızı 16 Uyğundur   
7. Xəlilova Aytac Ramiz qızı 16 Uyğundur   
8. Məmmədli Sevinc Əbülfəz qızı 13 Uyğun deyil   
9. Gülməmmədov Əbülfəz Rasim oğlu 12 Uyğun deyil   
10. Məmmədov Tural Nizami oğlu İştirak etməmişdir  

Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ağır Cinayətlər Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1. Hüseynli Sevinc Səfər qızı 06.03.2020 09:00 İştirak etməmişdir  
2. Zeynalova Nuray Hikmət qızı İştirak etməmişdir  
3. Həsənov Rəmzi Elçin oğlu 17 Uyğundur  
4. Kəngərli Bayram Akif oğlu 12 Uyğun deyil   

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

5. Hüseynli Sevinc Səfər qızı İştirak etməmişdir  
6. Gülməmmədov Saleh Etibar oğlu 13 Uyğun deyil   
7. İsmayılova Təranə Xudaverdi qızı 18 Uyğundur  
8. Rzayeva Fidan Vaqif qızı İştirak etməmişdir  
9. Məmmədli Sevinc Əbülfəz qızı 12 Uyğun deyil   

Babək Rayon Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1.

Zeynalova Nuray Hikmət qızı 06.03.2020 14:00 İştirak etməmişdir  
2. Rzayeva Fidan Vaqif qızı İştirak etməmişdir  
3. Kəngərli Bayram Akif oğlu 16 Uyğundur  

Şərur Rayon Məhkəməsi

Aparat, hakim köməkçisi

1.

Xəlilova Aytac Ramiz qızı 06.03.2020 14:00 16 Uyğundur  

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

2.

İsmayılova Təranə Xudaverdi qızı İştirak etməmişdir  

3.

Hüseynova Gülşən Məhərrəm qızı 10 Uyğun deyil   

Kəngərli Rayon Məhkəməsi

Aparat, böyük məsləhətçi

1.

Məmmədov Tural Nizami oğlu 06.03.2020 14:00 17 Uyğundur  

Aparat, məsləhətçi-məhkəmə iclas katibi

2.

Mənsimova İnnamə Zəfər qızı 17 Uyğundur  

Culfa Rayon Məhkəməsi

Aparat, böyük məsləhətçi 1. Məmmədli Sevinc Əbülfəz qızı 06.03.2020 14:00 16 Uyğundur