Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinin Sədri yanında Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə Komissiya
DQMK

Ehtiyat kadrların siyahısı.

Adı, soyadı, atasının adı İxtisası Qeydiyyata alındığı tarix Ehtiyatda olduğu dövlət orqanı
1. Orucov Qulu Eldar oğlu İqtisadiyyat 11.07.2018 Azərbaycan Respublikası Hesablama Palatasının Naxçıvan Muxtar Respublikası üzrə İdarəsi
2. Hüseynli Renat Ramik oğlu Dünya iqtisadiyyatı 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
3. Quluzadə İlhamə İlham qızı Xarici dil müəllimi (İngilis dili) 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
4. Qəribov Rəmal Sədulla oğlu İbtidai sinif müəllimliyi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
5. Bayramova Minayə Yavər qızı İbtidai təhsilin pedaqogikası və metodikası 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
6. Səfərli Tahirə Səfər qızı Xarici dil müəllimi (Rus dili) 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
7. Salayev Turab Vüqar oğlu Meliorasiya və su təsərrüfatı tikintisi mühəndisliyi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
8. Qurbanova Gülçin Nəsimi qızı Tarix müəllimliyi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
9. Zeynalova Səma Qibləli qızı Riyaziyyat müəllimliyi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi
10. Səfərov Daşqın Natiq oğlu Biznesin idarə edilməsi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Maliyyə Nazirliyi
11. Rəhimova Leyla Ələsgər qızı İnstrumental ifaçılıq-fortepiano 19.03.2019 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi
12. Hüseynova Səma Süleyman qızı Tarix müəllimliyi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi
13. Bayramova Minayə Yavər qızı İbtidai təhsilin pedaqogikası və metodikası 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi
14. Yusifov Ramin Qabil oğlu Riyaziyyat və informatika müəllimliyi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi
15. Həsənli Gülnarə Elşad qızı Tarix müəllimliyi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi
16. Ələkbərova Aytac Kamal qızı Fransız dili müəllimliyi 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi
17. Bağırova Səma Rizvan qızı Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimliyi 19.03.2019 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Təhsil Nazirliyi
18. Zeynalov Samir Qurban oğlu Turizm və otelçilik 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi
19. Hacıyev Rəqail Bəhruz oğlu Mühasibat uçotu və audit 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsi
20. Babayeva Ülviyyə İslam qızı Pediatriya 19.03.2019 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Nazirlər Kabineti yanında İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyi
21. Novruzov Əli Hüseyn oğlu Yol hərəkətinin təşkili 19.03.2019 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Dövlət Nəqliyyat Xidməti
22. Rüstəmli Gültəkin Əli qızı Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimliyi 19.03.2019 Naxçıvan Muxtar Respublikasının Turizm Departamenti
23. Rzayeva Günay Tapdıq qızı Hüquqşünaslıq 10.03.2020 Naxçıvan Muxtar Respublikasının İnzibati Məhkəməsi

Naxçıvan Muxtar Respublikası Ali Məclisinin Sədri yanında Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə Komissiya - 2019 © Bütün hüquqlar qorunur.
  Yuxarı